Vaida Genytė ir Zbignevas Levickis laukia klausytojų projekte „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“ I 15min.lt

Kokybiškos muzikos mėgėjai ir Lietuvos muzikos padangių senbuviai Vaida Genytė bei Zbignevas Levickis skaičiuoja paskutines dienas iki susitikimų su klausytojais Lietuvos scenose. Jau birželio 3 d. Palangoje, o 7 d. Vilniuje į pasimatymus skambant netikėtiems muzikos deriniams muzikantai pakvies projekte „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“. Šie koncertai pernai susilaukė didžiulio susidomėjimo ir sausakimšai pripildė sales, tad muzikantams neliko nieko kito, kaip tik visus netilpusius tą kartą, pakviesti į naujus koncertus. Likus vos kelioms dienomis iki koncertų, scenos kolegos atskleidė mūsų skaitytojams, kaip vyksta pasiruošimas ir ko tikėtis klausytojams, ketinantiems atvykti į šiuos unikalius koncertus.
Šie koncertai pernai susilaukė didžiulio susidomėjimo ir sausakimšai pripildė sales, tad muzikantams neliko nieko kito, kaip tik visus netilpusius tą kartą, pakviesti į naujus koncertus. Likus vos kelioms dienomis iki koncertų, scenos kolegos atskleidė mūsų skaitytojams, kaip vyksta pasiruošimas ir ko tikėtis klausytojams, ketinantiems atvykti į šiuos unikalius koncertus.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujiena/renginiai/vaida-genyte-ir-zbignevas-levickis-laukia-klausytoju-projekte-auksines-klasikos-ir-miuziklu-dainos-29-804818