Vilnius Guitar Trio koncerte „Gitaros atradimai“ I vasario 14d. Anykščiai

Projektai: Įvykę

Koncertas Šv. Valentino dienai, vasario 14 d. 18 val. Anykščiuose, kultūros centre

Nuo šiol Lietuvoje gitara skamba kitaip. Su tokiu tikslu suvieniję jėgas ir kūrybinį polėkį į geriausias mūsų šalies scenas atėjo trys pripažinti gitaros meistrai: Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič. Trys meniškos sielos, trys patirtys ir trys gitaros. Tai „Vilnius Guitar Trio“ – prodiusavimo kompanijos Arts Libera International pristatomas ansamblis romantiškos ir kokybiškos muzikos mėgėjams.

Paruošę įspūdingą koncertinę programą, žymūs gitaristai kviečia klausytojus praleisti ypatingą vakarą „Vilnius Guitar Trio“ draugijoje, kuriame bus daug pozityvių emocijų ir staigmenų.

Savo muzikiniame meniu klausytojams paruošę tokių pasaulinio garso kompozitorių kaip Astor Piazzolla, Tommy Emmanuel, Paco de Lucia, Al di Meola, J.S.Bacho, V.A.Mocarto, Gipsy Kings, Chick Korea, Charlie Parker, The Beatles, Benny Goodman, Led Zeppelin, The Eagles, Bob Marley kompozicijas, gitaros virtuozai stebins ir pačių gitaristų sudėliota autorine muzikos mozaika. Profesionalios scenos atlikėjų tarpe „Vilnius Guitar Trio“ jau užsitikrino aukštą įvertinimą kaip profesionalus gitaristų ansamblis, turintis didžiulį kūrybinį potencialą. Ansamblio koncertinė programa labai plati ir spalvinga, apjungianti romantiškąjį fusion, auksinės klasikos metamorfozes, svajingąjį džiazą, aistringąjį flamenko, melodingąjį roką. Gitaristų atlikime gausu virtuoziškų improvizacijų, kūrybinio polėkio ir visa tai skirta plačiajai gitaros gerbėjų auditorijai.

Nepraleiskite progos ir apsilankykite koncerte, kur scena neturi ribų.