Vaikų šaškių turnyras „Vilniaus miestas – tautybių daug, šeima viena“ I vasario 15d.

Projektai: Įvykę

Vasario 15 d., 15 val.  Vilniaus mokytojų namų Svetainėje, „Arts Libera International “ ir „Maccabi Baltic“ organizuoja jau tradiciniu tapusi Vilniaus m. vaikų šaškių turnyrą „Vilniaus miestas – tautybių daug, šeima viena“. Šis turnyras turi keletą svarbių akcentų – jis yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui, o taip pat labai svarbus daugiatautiškumo aspektas, kadangi šaškių turnyre dalyvaus lietuvių, žydų, rusų, lenkų ir baltarusų mokyklų jaunieji atstovai. Vilnius yra internacionalinis miestas, bet gali didžiuotis tuo, kad jame puikiai sugyvena ir draugauja skirtingos tautos. Turnyro tikslas: populiarinti šaškių sportą, ugdyti mąstymą, skatinti moksleivių iniciatyvumą ir užimtumą, komandinį pojūtį, toleranciją kitoms tautoms, bendravimo džiaugsmą.

Tai išties svarbus įvykis Vilniaus miesto gyvenime, kadangi turnyre dalyvaus net 10 komandų. Akivaizdu, kad šis žaidimas yra labai populiarus, skatina mąstyti ir tobulėti, ne veltui Lietuvoje turime ne vieną pasaulio ir Europos čempioną bei prizininką.

Turnyro vyriausiasis teisėjas, Lietuvos nusipelnęs treneris jau keturiasdešimt šešerius metus populiarinantis šį žaidimą – Grigorijus Leibovičius. Dosnaus turnyro mecenato UAB „Anra investicija“  dėka visų turnyro dalyvių laukia prizai ir apdovanojimai. Manome, kad šis kasmetinis  turnyras stipriai prisideda prie šaškių populiarumo Lietuvoje didinimo, o dabartiniai jo dalyviai garsins Lietuvos vardą tarptautiniu mastu.