„UNA PALABRA“ ONA KOLOBOVAITĖ IR AURELIJUS GLOBYS

Projektai: Įvykę

 Spalio 13 D. 19 VAL. ŠV. KOTRYNOS BAŽNYČIOJE, VILNIUJE.

Vilniuje ir vėl suskambės ilgai lauktos sielos dainos, leisiančios žiūrovams pasinerti į sodrios ir jausmingos muzikos sūkurį. Įstabią jausminę atmosferą koncerte “Una Palabra” kurs du talentingi muzikai – dainininkė Ona Kolobovaitė ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys. Jų pietietiška programa, kurioje skambės ispaniškos, portugališkos ir kitos plačiai pasaulyje pasklidusios dainos, nepaliks nė vieno abejingo.

Ilgesingo portugališkojo fado neįmanoma apibūdinti žodžiais – jį būtina išgirsti. Fadas siejasi su flamenku, o Ispanija ir Portugalija gitaristą A.Globį traukė nuo pat mažumės, vos išgirdus pirmąją melodiją, ji įkrito širdin visam gyvenimui:
„Dainos turi savitą temperamentą ir išgyvenimus, jas galima atlikti ilgesingai ir romantiškai arba su didele aistra. Tai, matyt, sutampa su muzikuojančio žmogaus vidumi ir būdu. Ramus, o kartu ir veržlus – toks turėtų būti kūrėjas,“ – teigia Aurelijus Globys.
Tuo ypatingas bus ir pats koncertas: du išties puikūs menininkai kviečia mus į nepakartojamą – romantišką ir aistringą – muzikinę kelionę.

Iki pasimatymo!

ARS LIBERA INTERNATIONAL komanda