Transcendental Spirit – menų sintezė I kovo 9d. Vilnius

Projektai: Įvykę

Tapk penkių menų sintezės dalimi! Jau kovo 9 d. klube „Legendos“ į vieną grandiozinį šou susijungs muzikos, dailės, judesio, šviesos ir kūno tapybos menai. Jau aštuntus metus sėkmingai organizuojami interaktyvūs renginiai iniciavo kol kas gausiausiai pramogomis ir specialiaisiais efektais pripildytą renginį „Menų sintezė“.

Galingos garso sistemos, lazeriai ir šviesos efektai, masyvios fluorescencinių dekoracijų instaliacijos užpildys ir puoš didžiulę renginio erdvę. Menų sintezės lankytojams tikrai neteks nuobodžiauti, nes įspūdingais pasirodymais juos žavės šokėjai, žonglieriai, oro akrobatai ir cirko kojūkininkai. Bus rengiamos tapytojų ir alternatyvaus meno parodos.

Renginio dalyvių laukia itin aukštos kokybės muzika! Dviejose šokių aikštelėse pasirodys garbingi svečiai iš užsienio bei Lietuvos scenos veteranai.

PsY Trance scenoje pasirodys pasaulinio lygio žvaigždė Liquid Ross iš Jungtinės Karalystės, Green Tree records įkūrėjas Foose, vienas stipriausių savo šalies psy scenos atstovų Edessey iš Latvijos bei lietuvių publikos gerai atpažįstami Sunflower ir Hypnalogic.

Techno, dub – techno muzikos scenoje taip pat nestings stiprybės. Joje pasirodys ypatingoji vakaro viešnia iš Rumunijos, kuri jau spėjo apkeliauti pasaulinio lygio festivalius – Mara Lefay, Lietuvos techno scenos sunkiasvoris Grad U, gerai žinomas Girių dvasios, už „Moters“ slapyvardžio pasislėpusi Dovilė Butnoriūtė bei savo pasirodymuose siurprizų nestingantis Spitzin.   

Renginio lankytojai bus kviečiami išbandyti tapybą ant kūno su ultra-violetinėje šviesoje šviečiančiais dažais bei turės galimybę su ta pačia technika parodyti savo meninius gabumus piešiniais ant juodos drobės. Nepaprastą vakarą vainikuos konfeti lietus bei specialiųjų efektų siurprizai.

Transcendental Spirit – renginys ne tik techno, psy – trance muzikos gerbėjams, bet ir visiems, kurie nori pasinerti į neužmirštamą menų sintezę.

Daugiau informacijos: www.tspirit.eu

Renginio data:

Kovo 9 d. 22 val. klube „Legendos“. Bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/T-spirit