Tarptautinis šaškių turnyras „Vilnius – 2015“

Projektai: Įvykę

Atėjo laikas susikauti protams ir profams! Vilniuje jau gruodžio 5-6 dienomis protinių sporto šakų mėgėjai rinksis į tarptautinį šaškių turnyrą „Vilnius – 2015“, kurį šio sporto mėgėjams ir profesionalams dovanoja prodiuserinė kompanija „Ars Libera International“ ir Respublikinė sporto ir kultūros asociacija „Maccabi Baltic“.
Šis turnyras vyks Vilniaus mokytojų namų svetainėje, o įtemptose kovose dalyvaus žinomi šaškių profesionalai iš skirtingų pasaulio šalių. Šiemet kovose susirungs pripažinti šimtalangių šaškių žaidėjai, įvairių tarptautinių turnyrų ir čempionatų prizininkai ir nugalėtojai iš Olandijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Izraelio ir Lietuvos. Tarp jų taip pat pasirodys daugkartinė tarptautinių šaškių pasaulio čempionė Zoja Golubeva iš Latvijos ir Lietuvos atstovas – tarptautinis didmeistris, pasaulio čempionas senjorų tarpe Edvard Buzinskij.
„Šis turnyras yra didelis įvykis Lietuvoje, kuris neabejotinai prisidės prie labai populiaraus, mėgstamo ir skatinančio mąstymą bei kūrybiškumą šaškių žaidimo populiarinimo. Džiaugiamės, kad Lietuva kasmet sutraukia tiek daug žinomų ir tarptautinėje bendruomenėje vertinamų žaidėjų. Turnyre jie ne tik varžosi, bet ir bendrauja, dalijasi patirtimis bei technikomis. Todėl šis renginys visuomet užtikrina gerą laiko praleidimą, įsimintinas varžybas ir puikias nuotaikas“, – teigia organizatoriai.

Turnyre šiemet bus pagerbtas ilgalaikės Europos šaškių federacijos viceprezidentės Rimos Danilevičienės atminimas.

Žiūrovų ir dalyvių laukia dvi įtemptos varžybų dienos. O po strateginių ėjimų ir naujų technikų apraiškų geriausi ir labiausiai to nusipelnę bus apdovanoti puikiais prizais, kuriuos įsteigė dosnūs turnyro mecenatai – kompanijos „Andumpark“ ir „Anra investicija“.
Apdovanojimo ceremonijoje turnyro dalyvių lauks ne tik šlovė, bet ir puiki meninė programa.
Turnyro organizatoriai „Ars Libera International“ ir „Maccabi Baltic“ šaškių mėgėjams iš Lietuvos ir užsienio šalių dovanos iškirtinį pasirodymą – dalyvius savo programa pasveikins žymi Lietuvos dainininkė Marija Krupoves. O tai reiškia, jog ištisas dvi dienas Vilniaus mokytojų namų svetainėje netrūks ne tik įtampos, azarto, bet ir kokybiškos muzikos bei geros nuotaikos.

Turnyro pradžia gruodžio 5 d. 15 val. Vilniaus mokytojų namų Svetainėje, Vilniaus g. 39