Tango argentino I kovo 8d. Telšiai

Projektai: Įvykę

„Tango Argentino“

Sakoma, jog pavasaris – pats nuostabiausias laikas įsimylėti. Kai aplink dvelkia romantika, sunku nepasiduoti jausmams. Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų, prodiusavimo kompanija „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango Argentino“. 

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – gitaros virtuozas Artūras Chalikovas, smuikininkė Diemantė Merkevičiūtė ir tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez.  Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo šokėjų pora. Skambant tango karaliaus Astor Piazzolla ir  pasaulinio garso kompozitorių Jose Padula,  Juan Carlos Cobian,  Francisco Canaro,  Carlos Gardel,  Mariano Mores melodijoms, scenoje pasklis argentinietiško tango dvasia.

Gitaros virtuozas Artūras Chalikovas yra žymus muzikantas, kompozitorius ir aranžuotojas, aktyviai koncertuojantis scenoje. Puikia technika, nuoširdžiu muzikavimu, šiltu bendravimu su publika garsėjantis atlikėjas su dideliu užsidegimu muzikuoja drauge su pripažintais atlikėjais iš viso pasaulio.

Smuikininkė Diemantė Merkevičiūtė puikiai atlieka klasikinę ir moderniąją muziką, aktyviai dalyvauja   tarptautiniuose projektuose Austrijoje, Švedijoje, Danijoje, Amerikoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje. Jos muzikavimas pasižymi savitu skambesiu, peržengiančiu akademinio muzikavimo ribas bei kuriamu ypatingu emociniu ryšiu su klausytoju. Diemantė su dideliu malonumu ir ekspresija atlieka tango muziką.

„Tango nėra vien žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo argentinietiško tango spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su tango meno gerbėjais!

 

„Tango Argentino“ koncertas vyks:

Kovo 8d. 18val TELŠIUOSE, Žemaitės dramos teatre

Bilietus platina BILIETAI.LT