Tango Argentino

Projektai: Artėjantys

Koncertas vyks:

Kovo 17 d. 19 val. Vilniuje, Vaidilos teatre

Papildoma informacija: tel.+370 677 00699, board@artslibera.com

Visiems, ieškantiems romantikos, šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį teatralizuotą koncertą „Tango Argentino“.

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Jaukioje ir išskirtinėje Vaidilos teatro scenoje pasirodys charizmatiškieji tango profesionalai – daugelio tarptautinių konkursų, festivalių ir tango čempionatų nugalėtojai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez, dainininkas, kompozitorius, gitaristas Eduardo Gimenez ir akordeono virtuozas Nerijus Bakula. Talentingi artistai pristatys išskirtinio grožio  meninę programą, kurioje harmoningai ir elegantiškai apsijungė jausminga tango muzika ir šokis. Skambant tango karaliaus Astor Piazzolla ir garsių tango kompozitorių Jose Padula,  Juan Carlos Cobian,  Francisco Canaro,  Carlos Gardel,  Mariano Mores ir kt. melodijoms, scenoje pasklis magiška argentinietiško tango dvasia.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje aš gyvenu nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje aš galiu išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo”, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango virtuozas-šokėjas Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. 2019 m. šokėjai tapo tarptautinio Tango čempionato Didžiojoje Britanijoje nugalėtojais, pasaulinio tango čempionato Argentinoje finalininkais, o 2021 m. tapo Miunsterio tango festivalio ir Europos tango čempionato nugalėtojais.

Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir jausmingu dainavimu. Jo sodrus vokalas ir charizma užburia žiūrovos nuo pat pirmos akimirkos ir perkelia į aukštesnes erdves.

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.

Visą šį grožį ir eleganciją pamatysite magiškame tikrojo argentinietiško tango teatralizuotame koncerte skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su gyvojo tango meno gerbėjais.