Sandra Carrillo & Los Gringos lapkričio 15 – gruodžio 19

Projektai: Įvykę

Kas gali būti geriau nei šaltuoju metų laikų nusikelti į saulėtąją Ispaniją ar Lotynų Ameriką?

Arts Libera International pristato ypatingus koncertus, kuriuose jausmingoji Ispanijos dainininkė Sandra Carrillo ir grupė Los Gringos nuneš Jus į linksmiausią, šilčiausią ir romantiškiausią kraštą bei suteiks galimybę klausantis ispaniškų, kubietiškų, Karibų jūros regiono melodijų ir ritmų, pajausti gaivaus vėjo dvelkimą po palmėmis. Sandros Carrillo energija leis Jums pajusti aistringą salsos magiją, merengue šviežumą ir džiaugsmą, o jos temperamentas įkvėps jus judėti ir džiaugtis viso pasirodymo metu. Koncertinėje programoje skambės salsa, cha-cha-chá, merengue, cumbia, bolero, afro kubiečių rumba, son, bossa nova, samba ir kt. dainos bei melodijos.

Sandra Carrillo gimė Barselonoje, pradėjo dainuoti ir šokti dar ankstyvojoje vaikystėje, mėgo soul, gospel muziką. Studijų metu Sandra susižavėjo aistringuoju flamenko, Lotynų Amerikos ritmais ir su grupe aktyviai koncertavo po visą Ispaniją. Vėliau sekė gastrolės Rumunijoje, Ukrainoje, Maroke, Rusijoje, Latvijoje ir visur atlikėja sulaukdavo didžiulio publikos palaikymo. Daug naujų patirčių ir kūrybinio polėkio dainininkei suteikė kelionė į Kubą. Įkvėpta kubiečių muzikalumo, laisvumo ir meno improvizuoti, Sandra susižavėjo šios šalies melodijomis, ritmais, dainomis ir pradėjo ieškoti naujų išraiškos formų apjungdama ispanų ir Lotynų Amerikos muzikinius stilius į visumą. Dabartiniu metu Sandra Carrillo aktyviai koncertuoja, kuria savo muziką bei dalinasi ja su ištikimais gerbėjais.

Kartu su Sandra Carrillo, scenoje pasirodys net aštuoni profesionalūs ir patyrę grupės Los Gringos muzikantai: ispanas Álvaro Hernández (bongai, pritariamasis vokalas), Nerijus Laukaitis (trombonas, perkusija), Vilandas Kazdailevičius (trimitas, pritariamasis vokalas), Klaudijus Štuopinis (tenorinis saksofonas, pritariamasis vokalas), Edgar Sabilo (klavišiniai, pritariamasis vokalas), Artūras Chalikovas (bosas, gitara, pritariamasis vokalas), Mindaugas Juškevičius (bongai, pritariamasis vokalas) ir Robertas Vilčinskas (perkusija). Būtent Roberto Vilčinsko susitikimas ir pažintis su jausmingąja Sandra Carrillo ir įkvėpė grupės Los Gringos atsiradimą. Muzikantai yra patys susižavėję šia džiaugsminga ir uždegančia sielas muzika, todėl nuoširdžiai trokšta pasidalinti ja su publika.

Kviečiame visus praleisti aistringus ir romantiškus vakarus kartu su ispane Sandra Carrillo ir grupe Los Gringos.

Lapkričio 15 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Gruodžio  19 d.  19 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje.

Bilietus galite įsigyti: https://www.tiketa.lt/LT/sandra_carrillo__los_gringos_21955