O sole mio I gruodžio 14 d. Šiauliai, gruodžio 15 d. Panevėžys

Projektai: Įvykę

Gražiausios itališkos melodijos „O SOLE MIO“

Artėjant Šventoms Kalėdoms, mūsų sielos laukia kažko stebuklingo kas mus pakylėtų, suteiktų įkvėpimo ir gyvenimo džiaugsmo. Tokiu ypatingu laiku ir koncerte viskas turi būti ypatinga – artistai, skambanti muzika ir supanti aplinka. O jeigu scenoje pasirodo aukščiausios klasės profesionalai belieka tiesiog ateiti į koncertą, kur skambės gražiausios meilės dainos iš Italijos ir viso pasaulio, ir atsiduoti kerinčios muzikos magijai.

Trys charizmatiški muzikantai – Italijos kompozitorius ir pianistas Vincenzo Cipriani, unikalaus balso dainininkė Vaida Genytė ir romantiškasis tenoras Tomas Pavilionis susitiks kartu didžiojoje scenoje uždegti mūsų širdis pozityvumui. Kartu su jais pasirodys Panevėžio muzikinio teatro ir Šiaulių valstybinis kamerinis choras.

Šventinę nuotaiką sustiprins skoninga ir emocinga, Italijos šiluma dvelkianti koncertinė programa – neapolietiškos meilės dainos ir žinomiausi pasaulinio garso kompozitorių Ennio Morricone, Tomaso Albinoni, Andrea Bocelli, Leonardo Cohen, Elton John, The Beatles, Vincenzo Cipriani ir kt. kūriniai.

Tai bus koncertas, kurio Lietuvos meno gerbėjai jau seniai laukė. Šis koncertas – puiki dovana mums patiems, artimiems žmonėms ir visiems tikrojo meno gerbėjams, nes renginys pakerės publiką savo profesionalumu, nuoširdumu, emocingumu, nepakartojama atmosfera ir šiltu bendravimu su žiūrovais. Tai bus atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį, kuriame pradings realybė ir gyvenimo rūpesčiai.

Artistai jau dabar intensyviai ruošiasi įspūdingiems susitikimams su tikrojo meno gerbėjais ir žada nepamirštamą reginį. Kviečiame visus pasitikti artėjančių Šv. Kalėdų stebuklą kartu su charizmatiškais menininkais.

Koncertų datos:

Gruodžio 14 d. Šiauliuose, kamerinėje salėje „Polifonija“. Bilietus galite įsigyti čia: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/graziausios-italiskos-melodijos-osolemio-polifonija-bilietai

Gruodžio 15 d. Panevėžyje, miesto teatre