„Nuo roko iki baroko“ Gruodžio 6 d.

Projektai: Įvykę

Arts Libera International pristato jausmingas, charizmatiškas ir profesionalias dainininkes Aistę Pilvelytę ir Valeriją Iljinaitę įspūdingame koncerte „Nuo roko iki baroko“. Duetas puikiai pasirodė TV projekte „Dvi kartos“, kuriame pelnė aukštus žiuri komisijos įvertinimus ir susilaukė didžiulio žiūrovų palaikymo. Talentingos dainininkės savo neribotų galimybių balsais pakerėjo publiką ir pelnė daug ovacijų. Dviejų skirtingų kartų meninis skonis ir patirtis susijungė į galingą energiją, kuri įgalino naujai suskambėti gerai žinomas visame pasaulyje dainas.

Po sėkmingo pasirodymo TV projekte Aistė ir Valerija nusprendė toliau tęsti savo pasirodymus didžiojoje scenoje ir džiuginti gerbėjų širdis. Dainininkės paruošė išskirtinio grožio programą į kurią buvo įpintos gražiausios projekte „Dvi kartos“ skambėjusios dainos bei populiariosios ir klasikinės muzikos šedevrai. Scenoje naujai suskambės dainos „Je Suis malade“, „O mio babbino carro”, „Never enough“, Bohemian rhapsody“, „Paukščiai“, „Meilės netylėk“, I‘m like a wolf“, „Run with the lions“ ir daugelis kitų, kurios neabejotinai sužavės geros muzikos pasiilgusią publiką.

Kartų su garsiomis dainininkėmis vienoje scenoje pasirodys pripažinti Lietuvos instrumentalistai – gitaristas Žygimantas Kepenis ir klavišininkas Edgar Sabilo, kurie savo profesionalumu ir virtuoziškomis improvizacijomis padės kurti magišką koncerto atmosferą.

Aistė Pilvelytė – daugelio tarptautinių konkursų bei festivalių laureatė ir diplomantė, Eurovizijos konkurso atrankų dalyvė, vokalo mokytoja. Dainininkė yra išleidusi 2 solinius albumus taip pat aktyviai dalyvauja įvairiuose TV projektuose, yra tapusi projektų „Lietuvos dainų dešimtukas“ ir „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja. Aistė yra pelnytai tituluojama kaip viena geriausių Lietuvos dainininkių, kurios stiprus, jausmingas ir įtaigus vokalas nukelia mus į aukštesnę erdvę.

Valerija Iljinaitė – dainininkė, dainų autorė ir muzikinio teatro aktorė, daugelio Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatė bei diplomantė, įvairių muzikinių projektų dalyvė, pirmojo „Lietuvos balsas“ sezono finalininkė, tarptautinių festivalių „Riga Simphony“ ir „Muzikos talentų lyga“ Grand Prix laimėtoja, konkurso „Orfeo in Italia“ laureatė, „Slavianskij Bazar“ laureatė. Valerija yra viena perspektyviausių Lietuvos jaunosios kartos dainininkių, kurios spalvingas, jausmingas, neribotų galimybių balsas užburia publiką nuo pat pirmų garsų. Dabartiniu metu vokalistė studijuoja dainavimo meną Trinity Laban muzikos ir šokių konservatorijoje ir aktyviai koncertuoja.

Kviečiame praleisti išskirtinį vakarą, kuriame nuostabių balsų dainininkės Aistė ir Valerija dalinsis su jumis jausmingomis, romantiškomis ir pripildytomis meilės dainomis.

2019 m. gruodžio 6 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Bilietus platina: Tiketa.lt