Nuo Bacho iki Country! Rugsėjo 21d. Vilnius

Projektai: Įvykę

„Nuo Bacho iki Country“

Visus, išsiilgusius geros nuotaikos ir nuoširdaus muzikavimo, kviečiame į išskirtinę muzikos fiestą. Pirmą kartą Lietuvos scenoje susitiks pripažinti muzikos profesionalai iš Norvegijos – akordeonistas Håvard Svendsrud, Oslo filharmonijos altininkas ir daininkas Povilas Syrrist-Gelgota bei Lietuvos folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, kurie pakvies jus į užburiančią muzikinę kelionę.

Šiems charizmatiškiems artistams scena neturi ribų, jie smagiai improvizuoja ir puikiai jaučiasi atlikdami įvairių stilių muziką, todėl jūsų laukia romantiškos,  aistringos ir nostalgiškos kompozicijos iš Argentinos, Lietuvos, Prancūzijos, Rumunijos, Norvegijos, Vokietijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų. Nuskambės auksinė klasika, ugningas tango, nostalgiškas valsas, jausminga ir šviesi žymaus norvegų kompozitoriaus Kjell Marcussen muzika, lietuvių ir norvegų liaudies dainų interpretacijos, žaismingas country ir ilgesingi spiričiuelai.

Arts Libera International visus širdingai kviečia į vienintelį, pilną staigmenų ir  gero ūpo koncertą Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, rugsėjo 21 d., trečiadienį, 19 val.

Bilietus Platina: BILIETAI.LT

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/nuo-bacho-iki-country-193923/