Netikėtos meilės istorijos I Gruodžio 6 d. Vilnius

Projektai: Įvykę

Kas geriau išsklaido žiemos žvarbą ir sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs koncerte „Netikėtos meilės istorijos“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis. Kartu su jais koncerte pasirodys vienas žymiausių gitaristų Alex Ten ir puikių muzikantų komanda – „Vilniaus senamiesčio kvartetas“ (smuikininkė Vakarė Daukšaitė, altininkė Inga Žiutelytė, violončelininkė Aistė Pamerneckytė, kontrabosininkas Ramutis Ležinskas) ir perkusijos meistras Viktoras Krasauskas.

Paklausti kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti tokią intriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą bei scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno gerbėjų. Todėl šis koncertas tai žymių menininkų nuoširdumo ištikimai publikai išraiška, kuri bus nuolat jaučiama koncertų metu.

Zbignevo Levickio, Vaidos Genytės ir grupės koncerte, klausytojai bus apdovanoti tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins bei sužavės! Virtuoziški Zbignevo pasažai, kerintis Vaidos vokalas, jausminga Alex Ten gitara, pritariant visos grupės muzikantų skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.

Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A. Vivaldžio, C. Orfo, A. Piacolos, M.Ravelio, A. L. Vėberio, A. Mocarto, I. Kalmano, I. Mončio, E. Morikonio, A. Bočelio ir kt. kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai kaip dar niekada neskambėjo Lietuvos scenoje. Klausytojų taip pat laukia ir smuiko virtuozo Zbignevo Levickio autorinis kūrinys „Maestro“.

Renginys pakerės publika savo profesionalumu, nuoširdumu, emocingumu, nepakartojama atmosfera ir šiltu bendravimu su žiūrovais, todėl šis koncertas tai puiki dovana visiems tikrojo meno gerbėjams. Tai bus atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį kur pradings realybė ir gyvenimo rūpesčiai.

Organizatoriai kviečia nepraleisti progos ir apsilankyti išskirtiniame meno spektaklyje kur muzika ir artistų meistriškumas sugriaus sienas.

 

Koncerto data:

Gruodžio 6 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje

Bilietus galite įsigyti čia: http://bit.ly/meilesistorijos