MOVO I rugsėjo 15d. Kaunas, rugsėjo 20d. Vilnius

Projektai: Įvykę

Grupė MOVO kviečia į savo koncertus!

MOVO – tai vis labiau įsitvirtinantis Lietuvos roko scenos vardas. Grupę sudaro keturi vaikinai, kurių atliekamas garage ir blues rokas – šviežia atgaiva stipresnės muzikos ieškančiai ausiai.

Iš kitų lietuviško roko grupių MOVO išsiskiria tuo, kad nuo pačios gyvavimo pradžios dainuoja vien lietuviškai – tekstuose nugula tiek rimti, tiek ironiški pastebėjimai apie kasdienybę. Grupė neišvengia ir aktualių temų, savo pirmajame hitu tapusiame kūrinyje „Ką jie tau padarė?“ apdainuodami nukirstą medį.

Šią ir kitas savo mėgstamiausias frazes koncertuose kartu dainuojantys gerbėjai MOVO taip pat vertina dėl jų savito purvino gitarų skambesio ir profesionalaus atlikimo.

Per beveik šešerius metus surengusi daug koncertų Lietuvoje ir už jos ribų, sudalyvavusi skirtinguose festivaliuose bei išleidusi du savo albumus, grupė jau pelnė kolegų pripažinimą, sulaukė teigiamų muzikos ekspertų įvertinimų ir subūrė ištikimų klausytojų būrius skirtinguose miestuose.

Savo pirmąjį koncertą grupė sugrojo dar 2011 m. pabaigoje ir po pusmečio ryškiai sužibėjo jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas”. Po jo iškart sekė pasirodymai daugelio didžiųjų Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivalių scenose. Metams pasibaigus MOVO buvo įvertinti ir nominuoti alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė 2012” kaip geriausia roko grupė. Po sėkmingo starto buvo išleistas debiutinis albumas „Mano Aš”. 2016 m. pabaigoje antrąjį albumą „Kalnuose” išleidę MOVO taip pat neliko nepastebėti. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose „M.A.M.A.” grupė buvo nominuota 2016 m. „Geriausios metų roko grupės“ kategorijoje.

MOVO sudaro standartinė roko grupės sudėtis: vokalistas ir bosistas Linas Kubekas, du gitaristai – Augustas Masevičius ir Tomas Simanavičius, būgnininkas Mantas Tamulionis.

Prodiusavimo kompanija „Arts Libera International“ kviečia į grupės MOVO koncertus paklausyti šviežio kokybiško roko!

 

Koncertų datos:

KAUNE rugsėjo 15d. „Combo“ klube

VILNIUJE rugsėjo 20d. klube „Tamsta“

Bilietus galite įsigyti čia: bit.ly/2vXDYTG