MOVO I rugsėjo 15d. Kaunas, rugsėjo 20d. Vilnius

Projektai: Artėjantys

Grupę „MOVO“ galima drąsiai vadinti viena iš įdomiausių ir perspektyviausių roko grupių Lietuvoje. Charizmatiški muzikantai, įdomus vokalas, sodrus instrumentų skambesys, aktualus dainų tekstai, visa tai taikliai charakterizuoja šią jaunų atlikėjų komandą. Grupė sparčiai populiarėja, nuolat plečiasi jos ištikimų fanų ratas. Pabendravus su muzikantais supranti, kad tai tie  vaikinai, kurie pasiryžę nuolat kurti, tobulėti ir eiti pirmyn.

MOVO tai garage ir blues roko derinys, išsiskirianti lietuviškais tekstais ir savitu, tik jiems būdingu gitarų skambesiu. Savo pirmąjį koncertą grupė sugrojo dar 2011 m. pabaigoje ir po pusmečio ryškiai sužibėjo jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas“. Po jo iškart sekė pasirodymai daugelio didžiųjų Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivalių scenose. Metams pasibaigus MOVO buvo įvertinti ir nominuoti alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė 2012“ kaip geriausia roko grupė. Po sėkmingo starto išleistas debiutinis albumas „Mano Aš“.

2016 m. pabaigoje antrąjį albumą „Kalnuose“ išleidę MOVO neliko nepastebėti. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose „M.A.M.A.“ grupė buvo nominuota 2016 m. „Geriausios metų roko grupės“ kategorijoje.

2017-ieji MOVO taip pat prasidėjo sėkmingai. Grupė gavo kvietimą ir surengė savo pasirodymą „LRT Opus Ore“ koncertų serijoje.

Koncertų datos:

KAUNE rugsėjo 15d. „Combo“ klube

VILNIUJE rugsėjo 20d. klube „Tamsta“

Bilietus galite įsigyti čia: bit.ly/2vXDYTG