MARTYNAS KULIAVAS KONCERTE „SUGRĮŽIMAI“

Projektai: Įvykę

LAPKRIČIO 11 – KAUNE, FILHARMONIJOJE, LAPKRIČIO 12 – VILNIUJE, MUZIKINIAME TEATRE NEW YORK

Po keturių metų praleistų viduržemio jūros saloje Maltoje, gitaristas, dainų autorius ir prodiuseris Martynas Kuliavas sugrįžta į Lietuvos koncertinę areną su naujais kūrybiniais sumanymais. Lietuvos klausytojų gerai žinomas menininkas, pripažintas gitaros virtuozas į mūsų šalies scenas pasiruošęs atnešti naują gitaros skambesį. Įkvėptas šiltos jūros bangų ir nesibaigiančių saulės šypsnių, Martynas paruošė ilgai lauktą pasimatymą – nauju įkvėpimu ir pozityvia energija dvelkiančią meninę programą – “Sugrįžimai”.

Jau šį lapkritį Martynas aktyviai ruošiasi susitikti su savo gerbėjais. Ką išgirs klausytojai? „Nuo švelnių akustinės gitaros garsų bei lėtų baladžių iki užvedančio bliuzo ir aštrių elektrinės gitaros rifų“ – atsako Martynas Kuliavas. Po pertraukos sugrįžtantis menininkas savo ištikimiems klausytojams ir naujiems gerbėjams pasiūlys energingą, kupiną improvizacijų ir neatrastų gitaros skambesių koliažą. Pasak menininko, gitara atskleidžia visą išgyvenimų ir patyrimų gamą – nuo skaudžių išsiskyrimų iki džiaugsmingų susitikimų, nuo atsisveikinimų iki sugrįžimų, nuo susimąstymų iki naujų atradimų. Visą šią jausmų gamą klausytojai išgirs naujuose Martyno pasirodymuose Kaune ir Vilniuje.

Koncertų viešnia – daugelį metų Martyno kūrybą itin vertinanti dainininkė Ieva Prudnikovaitė bei ilgametis jo kolega ir draugas – gitaristas Alex Ten. Taip pat Martynui talkins ir kiti žinomi Lietuvos muzikantai.

Tai bus koncertai, kurių Lietuvos muzikos mylėtojai laukė ketverius metus ir pagaliau šį rudenį jie turės puikią galimybę gyvai susitikti su charizmatišku menininku ir pasimėgauti jo kūryba. O ypatinga muzika turi skambėti ypatingose erdvėse. Todėl Martyno koncertus organizuojanti prodiusavimo kompanija ARS LIBERA INTERNATIONAL pasirinko originalias ir puikiai tinkančias šiems muzikos renginiams vietas: tai Kauno filharmonija ir Vilniaus muzikinis teatras New York.

Kerinčios gitaros skambesio, improvizacijos, nuoširdžių emocijų ir profesionalios dermės kviečiame klausytis artimiausiuose Martyno Kuliavo koncertuose „Sugrįžimai“.