La Elite del Tango I Jau greitai!

Sakoma, jog ruduo – pats nuostabiausias laikas pajusti kerinčio tango aistrą. Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „La Elite del Tango“. 

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius ir šokėjas Eduardo Gimenez, tango ambasadoriumi Lietuvoje vadinamas ansamblis „4 Tango” ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių nugalėtojai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez. Garsūs muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora. Skambant užburiančioms tango genijaus Astor Piazzolla ir garsių kompozitorių Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores bei pačių atlikėjų sukurtoms melodijoms, scenoje pasklis tikrojo argentinietiško tango dvasia.

Dainininkas, kompozitorius ir šokėjas Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis romantiškai ir emocingai skambančiu unikaliu balso tembru. Eduardo Gimenez būdamas dar visai jaunas pradėjo aktyvią tarptautinę karjerą ir gastroles Lotynų Amerikos ir Europos šalyse, nuolat tobulindamas savo profesionalumą ir pelnydamas publikos ovacijas. A. Gimenez yra Baltijos Tango festivalio įkūrėjas, aktyviai koncertuoja su žymiais tango atlikėjais visame pasaulyje. Meilė tango muzikai, sodrus ir gilus vokalas bei pozityvios emocijos sklinda iš pripažinto menininko, kuris visuomet labai šiltai sutinkamas tango gerbėjų.

Tarptautinių konkursų laureatas, ir žymiausias tango atliekantis Lietuvos ansamblis „4Tango“ (Kristina Žebrauskaitė – akordeonas, Birutė Bagdonienė – altas, Feliksas Zakrevskis – fortepijonas, Donatas Bagurskas – kontrabosas) priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui ne tik mūsų šalyje, bet ir tarptautiniu mastu. Pripažinti virtuozai nuolat koncertuoja su žymiausiais Lietuvos ir užsienio šalių tango artistais, ieško naujų išraiškos formų ir sulaukia audringų ovacijų už savo emocingą muzikavimą, virtuozišką techniką ir visišką savęs atidavimą scenoje. „4Tango“ scenoje visuomet siekia perteikti tango metamorfozę, kai kupini ekspresijos ir jausmingi šokiai virsta muzikos šedevrais.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Šokėjai nuolat gastroliuoja įvairiose pasaulio šalyse, veda meistriškumo kursus ir bendradarbiauja su pasaulinio garso tango atlikėjais.

Visa tai pamatysite magiškame, tikrojo La Elite del Tango spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su tango meno gerbėjais!