Jazz Brothers koncerte „Kelionė džiazo ritmu“ I vasario 8 d. Vilnius

Projektai: Įvykę

Gydanti, o gal net stebuklinga muzika. Matyt taip būtų galima apibūdinti džiazą. Tokią svajingą muziką meno gerbėjams pristato įspūdinga žinomų Lietuvos džiazo  virtuozų – profesionalų grupė „Jazz Brothers“. Šis ansamblis tai ilgametė patirtis įvairiose muzikos sferose, apjungta į vieną savitą, išskirtinį muzikavimą, mielą išlavintai ausiai ir tikrojo meno pasiilgusiai sielai. Atsižvelgdama į daugelio sužavėtų, prieš dvejus metus įvykusio koncerto žiūrovų pageidavimus, prodiusavimo kompanija Arts Libera International kviečia visus geros muzikos gerbėjus 2019 m. vasario 8 d. 19 val. praleisti išskirtinį vakarą su pripažintais muzikantais Vilniuje, muzikiniame teatre “Legendos”.

Fusion stilių primenanti muzika – tai kvinteto „Jazz Brothers“ arkliukas, nepaliekantis abejingų klausytojų. Tai  lengvas, pagavus, labai azartiškas ir temperamentingas, todėl labai mėgstamas klausytojų ir ilgam paliekantis širdyje romantišką nuotaiką muzikavimas. O ką kalbėti apie puikius džiazo atlikėjus, kurie svaiginamai įsuka publiką į improvizacijų gelmes ir nepaleidžia net pasibaigus koncertui.. Jie tai daro išties meistriškai, nukeldami klausytojus į naują erdvę kur pradingsta žmogiški  gyvenimo rūpesčiai ir žemiškos problemos.

„Jazz Brothers“ kvintetą 2001 m. subūrė žymus gitaristas ir kompozitorius Artūras Chalikovas. Tai kolektyvas, apvažiavęs ir pozityviomis emocijomis bei įtaigiu muzikavimu džiuginęs visos Lietuvos džiazo mėgėjus. Per didelę bendro muzikavimo patirtį, daug kartų dalyvavę įvairiuose Lietuvos ir užsienio džiazo festivaliuose, per 14 gyvavimo metų šis kvintetas nepabūgo priimti į ansamblį ir kitus džiazo brolius.

Naujausia grupės „Jazz Brothers“ sudėtis itin spalvinga ir dvelkianti meistriškumu. Drauge su Artūru Chalikovu ansamblyje muzikuoja Rimantas Brazaitis (saksofonas), Arvydas Joffe (mušamieji), Raimundas Dauginas (klavišiniai) ir Ugnius Butkus (bosinė gitara).

Kviečiame praleisti jausmingą ir romantišką vakarą muzikiniame teatre „Legendos“ su svajingojo džiazo virtuozais – grupe „Jazz Brothers“ ir padovanoti savo sieloms džiaugsmo ir atgaivos.

Bilietus galite rasti čia: https://www.tiketa.lt/LT/jazz_brothers_koncerte_kelione_dziazo_ritmu_20373