JAZZ BROTHERS KONCERTE „KELIONĖ DŽIAZO RITMU“ 2016 01 20 VILNIUS

Projektai: Įvykę

Gydanti, o gal net stebuklinga muzika. Matyt taip būtų galima apibūdinti džiazą. Tokią muziką Lietuvos meno gerbėjams pristato įspūdingas žinomų Lietuvos džiazo atlikėjų profesionalų kolektyvas „Jazz Brothers“, kurį šiemet klausytojams atgaivino prodiusavimo kompanija ARS Libera International. Šis ansamblis tai ilgametė patirtis įvairiose muzikos sferose, apjungta į vieną savitą, išskirtinį muzikavimą, mielą išlavintai ausiai ir tikrojo meno pasiilgusiai sielai.

Fusion stilių primenanti muzika – tai kvinteto „Jazz Brothers“ arkliukas, nepaliekantis abejingų klausytojų. Tai lengvas, pagavus, labai azartiškas ir temperamentingas, todėl labai mėgstamas klausytojų ir ilgam paliekantis širdyje romantišką nuotaiką muzikavimas. O ką kalbėti apie puikius džiazo atlikėjus, kurie svaiginamai įsuka publiką į improvizacijų gelmes.

“Jazz Brothers“ kvintetą 2001 m. subūrė žymus gitaristas ir kompozitorius Artūras Chalikovas. Tai kolektyvas, apvažiavęs ir pozityviomis emocijomis bei įtaigiu muzikavimu džiuginęs visos Lietuvos džiazo mėgėjus. Per didelę bendro muzikavimo patirtį, daug kartų dalyvavę įvairiuose Lietuvos ir užsienio džiazo festivaliuose, per 14 gyvavimo metų šis kvintetas nepabūgo priimti į ansamblį ir kitus džiazo brolius. Jame grojo būgnininkai Linas Būda, Darius Rudis, saksofonininkas Tomas Batyrius, klavišininkas Egidijus Buožys. O pirmas kvinteto bosistas buvo Vladislav Borkovski.

Naujausias „Jazz Brothers“ variantas itin spalvingas ir dvelkiantis meistriškumu. Šiuo metu drauge su Artūru Chalikovu ansamblyje muzikuoja Rimantas Brazaitis (saksofonas), Arvydas Joffė (mušamieji), Raimundas Dauginas (klavišiniai) ir Ugnius Butkus (bosinė gitara).

“Ars Libera International” įniciatyva šis puikus kolektyvas vėl koncertuos ir pristatys Lietuvos meno mylėtojams atnaujintą ir kaip niekad spalvingą ir užburiančią programą.

Iki pasimatymo!

ARS LIBERA INTERNATIONAL kolektyvas