Izraelio „Vanessa Mae“ Ana Agre pasirodymai Panevėžyje ir Marijampolėje

Projektai: Artėjantys

2022 m. vasario 25 d. Panevėžio muzikiniame teatre.

2022 m. vasario 26 d. Marijampolės dramos teatre.

Kas pasakė, kad žvaigždės atvyksta koncertuoti tik į didžiuosius Lietuvos miestus!Tikri menininkai supranta, kad geri, mylintys ir aukšto lygio meną suprantantys žmonės gyvena ir mažesniuose miesteliuose!
Vasario 25 – 26 d. Panevėžio muzikiniame teatre ir Marijampolės dramos teatre pasirodys iškili menininkė, tarptautinio lygio žvaigždė, smuiko virtuozė, populiariosios ir klasikinės muzikos magė, izraelietiškoji “Vanessa-Mae” – virtuoziška ir žavinga ANA AGRE !
Vaikystėje ji svajojo tapti karo lakūnu, bet jos likimas tėvų ir Aukščiausiojo valios pastangomis susiklostė kitaip! Neginčijamas muzikinis talentas, įgimtas grožis, plastika ir grakštumas pastūmėjo „vargšę“ Aną tuo pačiu metu į baletą, muziką ir mados pasaulį! Ir visur ji – mūsų scenos heroje – pasiekė 100 procentų sėkmės! Bet jos siela išsirinko muziką. Ir dabartiniu metu Ana Agre – Izraelio “Vanessa-Mae“ – šios puikios šalies meilė ir pasididžiavimas. Viena gražiausių šio krašto moterų, kulto ir garbinimo objektas!
Nežiūrint to, kad šiuo metu ji gyvena Vokietijoje, Ana reguliariai lanko savo tėvynę ne tik su koncertais, bet ir su gerumo akcijomis, be jokio atlygio koncertuodama suaugusiųjų ir vaikų ligoninėse, kariniuose daliniuose ir t.t. Visur, kur tik ji gali kuo nors kam nors padėti!
Jos koncertai Izraelyje, Vokietijoje, Norvegijoje Švedijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje visada užsibaigia audringomis ovacijomis ir neapsakomu džiaugsmu! Jos aistringas A. Vivaldžio, čigonų, vengriškų, lenkiškų ir, aišku, žydiškų melodijų ir dainų atlikimas nepalieka abejingų! Puikiai ne tik smuiką, bet ir savo savo kūną valdantį (tam turėjo įtakos jos baleto ir kovų menų pamokos, dar ji mokėsi fechtavimo) Ana Agre rengia tiesiog stulbinančius ir uždegančius pasirodymus!
Visi jos turimi talentai ne kartą jau pravertė ir gyvenime. Štai, pavyzdžiui, buvo atsitikimas, kai kartą automobilį, kuris vežė Aną per dykumą po labdaringo koncerto kariniame dalinyje prie sienos su Palestiną, sustabdė 2 keisti, aiškiai „priešiškos pusės“ atstovai. Jie pridėjo pistoletą prie vairuotojo galvos ir pabandė tą patį padaryti su Ana, sėdinčia su savo smuiku, jų tikslas buvo – apiplėšti su galimai tragiška pabaiga. Ana nė sekundei nesutriko ir suspaudusi savo smuiką už grifo, labai žvitriai ir žaibiškai pademonstravo savo kovos menų talentą. Po 1,5 minutės automobilis ramiai tęsė savo judėjimą, o smėlyje liko „ilsėtis“ ir galvoti apie savo nederamą elgesį neutralizuoti teroristai.
Bilietai į Anos Agre koncertą  parduodami visose Bilietai.lt kasose ir teatro kasose.
Visa informacija dėl bendradarbiavimo, bilietų užsakymo ar privataus vakaro su menininke tel.: +370 645 36403 ir +370 677 00699