Grupės BALTASIS KIRAS koncertas | gegužės 8 d.

Projektai: Įvykę

Grupė BALTASIS KIRAS kviečia į išskirtinius koncertus Vilniuje ir Utenoje.

Balandžio 6 d. grupė Baltasis Kiras po ilgos pertraukos koncertuos Utenoje. Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyksiantis koncertas – gera proga gyvai išgirsti žymiausius Baltojo Kiro kūrinius „Lūpytės“, „Saulė šviečia“, „Paukščiai pakilo“, prisiminti kitas nuotaikingas jų dainas bei susipažinti su naujausia grupės kūryba.

Gegužės 8 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančiame koncerte grupės atliekamas dainas papildys ypatingi kviestiniai svečiai, tarp kurių ne tik žinomi muzikantai, bet ir choras „BEL CANTO“. Šis koncertas– tai puiki proga gyvai išgirsti naujai suskambėsiančius Baltojo Kiro kūrinius unikalioje aplinkoje.

Baltasis Kiras – tai populiarus gyvos muzikos ansamblis, intensyviai koncertuojantis visoje Lietuvoje, festivaliuose, miestų šventėse, televizijų projektuose. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis. Tik gyvai grojanti muzikos grupė Baltasis Kiras jau yra pasirodžiusi televizijos laidose „Auksinis balsas“, „Dainų daina“ bei „Mėnulio fazė“ bei yra grojusi didžiausiuose Lietuvos festivaliuose „Karklė“, „Galapagai“, „Granatos“, „Bliuzo naktys“ ir daugelyje kitų. Žymiausias Baltojo Kiro hitas „Lūpytės“ skamba įvairiose radijo stotyse bei net kelių lietuviškų filmų garso takeliuose.

Grupės Baltasis Kiras siela – charizmatiškasis lyderis Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas. Aplink jį sukasi visa grupės kūryba, veikla ir koncertai. Baltasis Kiras save pristato kaip grupę, grojančią rokenrolo muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio. Du muzikos albumus jau išleidęs kolektyvas šių metų rudenį ruošiasi pristatyti trečiąjį, ilgiausiai ruoštą, albumą, kuriame bus tiek jau koncertuose per keletą metų patikrintos, tiek ir mažiau girdėtos, pastaraisiais metais sukurtos ir įrašytos, dainos.

Kviečiame pasisemti gerų emocijų ir pasiklausyti gražiausių grupės Baltasis Kiras dainų.

Daugiau informacijos renginio prieigose:

Baltasis Kiras Utenoje
Baltasis Kiras Šv. Kotrynos bažnyčioje

Išankstinius bilietus platina TIKETA:

https://www.tiketa.lt/LT/baltasis_kiras_utenoje_21015
https://www.tiketa.lt/LT/baltasis_kiras_sv__kotrynos_baznycioje_21023

Artėjant renginiui bilietai brangs.