AURELIJUS GLOBYS PROJEKTE „STARS IN THE SUNRISE“ I 08.06 VILNIUS

Projektai: Įvykę

Rugpjūčio 6 d. Mokytojų namų kiemelio Vasaros terasoje, Vilniaus g. 39, Vilnius

Visus geros muzikos ir flamenko mėgėjus asociacija ARS Libera International kviečia į romantiškos ir aistringos muzikos kupiną rugpjūčio vakarą. Vilniaus senamiesčio širdyje – Mokytojų namų kiemelyje, Jūsų lauks Lietuvos gitaros virtuozas ir meno elito atstovas – Aurelijus Globys. Tai energijos niekuomet nestokojantis, profesionaliai kūrinius atliekantis ir interpretuojantis menininkas. Jis kiekviename koncerte savo žiūrovams padovanoja naujus gitaros skambesius, neatrastus muzikos komponentus.
Aurelijus Globys ne tik gitaristas, bet ir aranžuotojas bei kompozitorius. Jis dalyvauja įvairiose meno programose su pripažintais menininkais, tokiais kaip Zbignevas
Levickis, Ona Kolobovaitė ir kt., bendradarbiauja su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Menininko kūrybinis repertuaras labai platus – nuo klasikos iki roko, o klausytojus ypač žavi ispaniška flamenco muzika. Būtent pastarąjį stilių gitaristas ir pristatys rugpjūčio 6 d. 20 val. Mokytojų namų kiemelyje.
Į išskirtinį susitikimą po atviru dangumi muzikantas kviečia parengęs abejingų nepaliksiančią programą „Stars in The Sunrise“, kuri užburs klausytojus flamenko aistra ir paslaptimi. Romantiškoje ir jaukioje aplinkoje galėsime panirti į naujai suskambančius gitaros ritmus, kuriuos paįvairins, dar labiau sustiprins ir egzotišką foną suteiks perkusininkai Darius Pašiūnas ir Viktoras Krasauskas.
„Tai aistringa programa, atspindinti šiuolaikinį požiūrį į veržlų, aistringą ir nepakartojamą flamenko meną. Klausytojų laukia nauji uždegantys ritmai ir šiuolaikiniai garso efektai sėkmingai susipynę su gyvu akustinės gitaros skambesiu“, – apie klausytojų laukiančias melodijas atvirauja pats Aurelijus Globys.
Nepraleiskite progos pasiklausyti šio gitaros meistro bei pasimėgauti jo gera ir užburiančia energija. Aurelijus Globys kviečia savo gerbėjus susitikti ir pabendrauti, o jo dar nežinančius susipažinti flamenko skambesio fone.

Iki pasimatymo!

ARS LIBERA INTERNATIONAL komanda