Gitaros virtuozai Gantriis-Zimmermann Guitar Duo (Danija) I Gegužės 24d. Vilnius, Gegužės 25d. Birštonas, Gegužės 27d. Palanga

Projektai: Įvykę

Arts Libera International kvietimu į Lietuvą atvyksta žymus Danijos gitaros virtuozų ansamblis „Gantriis-Zimmermann guitar duo“, kuris geros muzikos gerbėjams pristatys savo naują ir intriguojančią meninę programą. Du charizmatiški muzikantai Kristian Gantriis ir Volkmar Zimmermann susitiko 2001 m., kai Gantriis prisijungė prie garsaus Danijos Corona gitarų kvarteto, kurį Zimmermann drauge su bendraminčiais įkūrė 1995 m. Tai buvo ilgos ir gilios muzikinės draugystės pradžia, o metams bėgant kūrybiniai saitai tik dar labiau sutvirtėjo. Jiedu iškart suprato turį tapatų muzikinės širdies plakimą ir darė viską, kad ištobulintų ir sutaurintų šią dovaną.
Taigi „Gantriis-Zimmermann“ dueto atsiradimas buvo natūralus ir neišvengiamas žingsnis klausytojų link, kad šie išgirstų garsius atlikėjus visiškai naujame amplua, juo labiau, kad už jų nugaros solidi tarptautinė karjera ir pasaulinis kritikos pripažinimas.
Puikūs muzikantai ir aukščiausio lygio gitaristai, jie puikiai jaučia vienas kitą scenoje, todėl jų muzikavimas visada kelia publikos susižavėjimą ir pasitenkinimą. Jų rankose gitaros skamba kaip mažas orkestras, o neeiliniai atlikėjų talentai atskleidžia visas gitaros galimybes ir grožį. Ne veltui jie yra laukiami tarptautinėse scenose.
Lietuvos publika jau turėjo galimybę išgirsti šį talentingų muzikantų duetą 2014  metais, kuomet jis su dideliu pasisekimu pasirodė tarptautiniame meno festivalyje „Šiaurės Pašvaistė“.
Gitaristų koncertinėje programoje skamba muzika iš viso pasaulio, nuo auksinės klasikos  iki ispaniškų, Lotynų Amerikos ir šiuolaikinių kompozicijų.
Muzikantai daug koncertuoja Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir kitose valstybėse, tad kviečiame ir Lietuvos publiką nepraleisti puikios galimybės iš arti susipažinti su aukščiausios klasės gitaros virtuozais iš Danijos.

Koncertų datos:
Gegužės 24 d. 19 val. Vilniuje, ORGANUM koncertų salėje (Verslo centre B Nordic 26, J.Basanavičiaus g. 26)
Gegužės 25 d. 19 val. Birštone, Kurhauze
Gegužės 27 d. 19 val. Palangoje, Ramybės kultūros centre