GITAROS FIESTA 2016 I Gegužės 18 d. VILNIUS

Projektai: Įvykę

„Gitaros fiesta 2016“ suvienys gitaros meistrus ir muzikos mylėtojus

 Pasiilgote kerinčios gitaros skambesio ir nuostabios muzikos? Šiemet gitara suskambės su ypatinga aistra ir polėkiu!

Jau gegužės 18 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, pamatysime ir išgirsime visas gitaros spalvas, kasmetiniame klausytojų taip lauktame festivalyje „GITAROS FIESTA 2016“. Ispūdingo renginio metu, skirtingų stilių ir žanrų muzikantai pasirodys vienoje scenoje, suvienyti meilės gitarai. Kiekvienais metais „Gitaros fiesta“ sulaukia vis daugiau atlikėjų, kurie sugeba nustebinti net ir pačius išrankiausius klausytojus bei pritraukia dar daugiau žiūrovų ir gitaros mylėtojų.

„Gitaros fiesta“  – tai renginys gitaros ir jos mylėtojų garbei. Čia talentingų atlikėjų rankose gitara atsiskleidžia netikėčiausiomis spalvomis“, –  sako renginį organizuojančios prodiuserinės kompanijos „Ars Libera International“ valdybos pirmininkas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas. Šiais metais „Gitaros fiestoje“ pamatysime puikių gitaros meistrų, kurie turi paruošę įspūdingą, nuoširdžią, pavasariu dvelkiančią programą ir nekantrauja ją pristatyti Jums.

Tęsiant ilgametę „Gitaros fiestos“ tradiciją, pirmąjį scenoje išvysime jaunąjį talentą Augustą Poškų. Tarptautinių konkursų laureatas sušildys publiką variacijomis iš operos „Užburtoji fleita“. Užburti klausytojai iškart po pirmojo pasirodymo sulauks „Vilniaus Gitarų Trio“ skambesio. Šiemet Artūras Chalikovas, Andžej Zujevič ir Juozas Martinkėnas pasirodys su   įspūdinga programa. Tuomet išvysime jau ne pirmus metus šioje fiestoje pasirodantį Virgilijų Jutą – gitaristą, kurio muzikavimą sunku įsprausti į vieno stiliaus rėmus.

Fiestą tęs neseniai savo solinę karjerą pradėjęs ir didelę savo ištikimų gerbėjų auditoriją turintis Kazimieras Likša. Taip pat scenoje matysime „Vilniaus gitarų duetą“. Nors muzikantų Tatjanos Vaitkienės ir Algimanto Pauliukevičiaus keliai kryžiavosi ne kartą, pasirodymas „Gitaros fiestoje“ jiems bus pirmasis jų dueto sceninis debiutas.  Renginį nuspalvins ir visiems žinomų gitaros meistrų – „Martyno Kuliavo ir  Alex Ten duo“ skambesys. Dvi gitaros dviejų virtuozų rankose sukurs ypatingą atmosferą ir atskleis netikėtas muzikines spalvas. Gitaros maestro Martynas Kuliavas nepaliks scenos ir iškart pasirodys su bliuzo karaliene Arina Borunova. Taip pat scenoje sulauksime Godos Gabalytės ir Pauliaus Kinderio dueto „Right Wing“, kurie atliks roko stiliaus kompozicijas.

Vakarą vainikuos visų muzikantų specialiai šiam renginiui paruoštas baigiamasis kūrinys. Tai Jums, mieli klausytojai, paruošta staigmena tiesiai iš gitaros mylėtojų rankų. Ateikite ir pamatykite gitarų šėlsmą!

GITAROS FIESTOS DALYVIAI:

  • Augustas Poškus
  • Vilniaus Gitarų Trio (Artūras Chalikovas, Andžej Zujevič ir Juozas Martinkėnas)
  • Virgilijus Jutas
  • Kazimieras Likša
  • Vilniaus gitarų duetas (Algimantas Pauliukevičius ir Tatjana Vaitkienė)
  • Martynas Kuliavas ir Alex Ten
  • Martynas Kuliavas ir ARINA
  • Goda Gabalytė ir Paulius Kinderis