Domo Emigrantes I Gruodžio 11-16 d.

Projektai: Įvykę

Arts Libera International pristato garsią Italijos grupę Domo Emigrantes. Muzikantai susibūrė į vieną komandą 2009 metais ir nuo to laiko atlieka aistringą, pietų Italijos dvasia alsuojančią muziką, pripildytą to krašto etniniais elementais, spalvomis bei originaliomis, pačių muzikantų sukurtomis aranžuotėmis. Įdomiausios melodijos atliekamos su instrumentais iš viso pasaulio – Kurdišku sazu, etnine fleita, perkusija, akordeonu, buzukiu, smuiku bei violončele.

Domo Emigrantes nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas, leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje.

Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną muzikos įrašų rinkinį. Domo Emigrantes nariai – šeši pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalus muzikantai-multi instrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalas, gitaristas taip pat grojantis mandolina. Jam pritaria vokalistai ir perkusininkai Filippo Renna bei Ashti Abdo. Akordeonu grupėje groja Lello La Porta, smuiku – Andrea Dall’Olio, o violončele pritaria Gabriele Montanari.

Kviečiame apsilankyti išskirtiniame koncerte ir praleisti romantišką vakarą Pietų Italijos šiluma ir pozityvia nuotaika dvelkiančioje muzikos oazėje.

Vaizdo įrašai:


https://www.youtube.com/watch?v=OrGABcRlX80

Koncertų datos:

Gruodžio 11 d.  18 val. Širvintose, kultūros centre

Gruodžio 12 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje;

Gruodžio 13 d. 18 val. Utenoje, Kultūros centre;

Gruodžio 14 d. 18 val. Panevėžyje, muzikiniame teatre;

Gruodžio 15 d. 17 val. Marijampolėje, kultūros centre;

Gruodžio 16 d. 18 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje.

Bilietus galite įsigyti čia: http://www.tiketa.lt/LT/domo_emigrantes_19060