Didysis šventinis Maskvos Danilos vienuolyno patriarchalinis vyrų choras I spalio 4-6

Projektai: Įvykę

Skubame paskelbti puikią žinią! Atsižvelgiant į nesibaigiančius susižavėjusių tikrosios bažnytinės muzikos gerbėjų pageidavimus, pavyko susitarti, kad Vienas geriausių Šių dienų Chorų – Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras vėl koncertuos 2019 metų spalio 4 – 6 dienomis. 
Ir tai bus ne tik išskirtiniai koncertai! Būtent juose Choras atliks savo pačius nuostabiausius kūrinius, dėl kurių jau esantis sąstatas bus papildytas dainininku, apdovanotu unikaliu balsu – žemuoju bosu (basso profundo)!
Choro užimtumas didžiulis – pavyko surasti laisvas datas tik po metų nuo dabartinio pasirodymo! Jo pagrindinė užduotis – šlovinti senovinį stačiatikių giedojimo meną visame pasaulyje, ir, aišku, dalyvauti apeigose Šventovėse.
ŠVENTINIS MASKVOS DANILOS VIENUOLYNO PATRIARCHALINIS VYRŲ CHORAS – tai stebuklas! Tai – Dievo sutvertas stebuklas! Patriarcho Aleksijaus inauguracijos metu būtent šis Choras buvo išrinktas iš didelio skaičiaus dvasinių ir bažnytinių kolektyvų už puikų profesionalumą, balsų grožį, už tai, kas vadinama Dieviškąja apvaizda mene!
Tai didžiulis įvykis mūsų šalies kultūriniame gyvenime, nes panašaus mąsto ir reikšmės artistai mūsų šalyje pasirodo gana retai.
Įstabūs koncertai, kuriuose skambės patys įžymiausi dvasinės, ir ne tik, muzikos istorijoje kūriniai, kiekvieno siela patirs tikrą palaimą!
Choro repertuare – Didžiųjų ir „dvunadesiatinių“ švenčių giedojimai, dalis Virgilijos ir Dieviškosios liturgijos, Gavėnios, Kalėdų ir Šventų Velykų giesmės, Kalėdines giesmės, religinių eilių, istorinės giesmės ir dainos, o taip pat romansai, valsai, liaudies dainos ir šiuolaikinių autorių dainos, rusų ir užsienio klasikinė muzika.

2019 m. spalio 4 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje ( Bilietai išparduoti)

2019 m.  spalio 5 d. 15 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje ( Bilietai išparduoti)

2019 m. spalio 5 d. 19 val. Vilniuje, White piano hall koncertų salėje.

2019 m. spalio 6 d. 18 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje.

Bilietus platina : https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/didysis-sventinis-maskvos-danilos-vienuolyno-patriarchalinis-vyru-choras-60230/