ARINA ir Markynas Kuliavas koncerte „Karališkas duetas“ 04 14 Kaunas, 04 15 Vilnius

Projektai: Įvykę

Ar Jūs pasiilgote geros, nuoširdžios muzikos ir scenos be ribų? Tuomet sveiki atvykę į karališkus rūmus, kuriuose apsilankyti Kultūros dienos proga kviečia bliuzo karalienė Arina Borunova ir gitaros maestro Martynas Kuliavas, publikai parengę charizmatišką ir nepakartojamą pasirodymą. Nepaisant to, kad šie nuostabūs menininkai yra puikiai pažįstami Lietuvos publikai, tačiau jų nauja ir pilna įkvėpimo meninė programa sužavės visus savo nuoširdumu, pozityvia energija ir giliausiais jausmais. Prodiusavimo kompanija „Ars Libera International“ kviečia nepraleisti koncertų, kuriuose į iškalbingą duetą susijungs dvi išskirtinės asmenybės ir savo klausytojams padovanos prabangos ir tikro meno. Drauge su Arina ir Martynu koncertuos jų bičiuliai, puikus menininkai – klavišininkas Rolandas Kažimėkas ir perkusininkas Artūras Juršė.
Tai reiškia, jog Kultūros dieną atšvęsime su trenksmu. Scenoje magiškas, prabangus Arinos vokalas naujais atspalviais sužibės, apjuostas Martyno gitaros magijos. Meistriška, nežemiška energija ir profesionalus atlikimas – tai muzikantų dovana Jums, kurią jie įteiks Jums nuo scenos. Autorinės Martyno ir Arinos dainos, bliuzas, baladės, roko klasika ir dar daugiau skambės balandžio 14 ir 15 dienomis Kaune ir Vilniuje.
Kas gali nuspėti, ko tikėtis, kai scenoje pasirodo bliuzo karalienė, kurios balsas publiką priverčia užsimerkti ir pasinerti į jausmingą kelionę? Kas gali žinoti, kaip baigsis vakaras, kai išskirtinio vokalo savininkei pritaria šiltųjų kraštų vėjo įkvėptas, nepailstantis geros energijos šaltinis – Martynas Kuliavas?
„Klausytojai išgirs talentingą, kokybišką, jausmingą, įdomią, brandžią muziką, kurios jie nusipelnė. Vakaro eigoje padovanosime jiems ir dainų iš vieno geriausių mūsų su M.Kuliavu albumo „Fragmentai“, o taip pat ir naujų kūrinių, kuriuos Martynas sukūrė dar būdamas Maltoje. Neabejoju, kad profesionalių muzikantų grupė scenoje bus šiltai sutikta ir įvertinta mūsų publikos, kurią mes mylime“, – intrigą apie būsimus pasirodymus kelia Arina.
Du tituluoti muzikos atstovai, du savo klausytojams ištikimi atlikėjai, du magija ir pozityvumu spindintys žmonės. Suvieniję jėgas jie klausytojams žada įspūdingą, itin skambų vakarą, kuriame Arina su Martynu ir komandos nariais Rolandu bei Artūru atliks publikai puikiai žinomų atlikėjų, tokių kaip Stieve Wonder, Artha Franklin, Tina Turner ,Sindey Lauper, Annie Lennox, Ray Charles, Nikka Costa gerai pažįstamas, tačiau naujomis spalvomis nusplavintas dainas, o taip pat vakaro meniu savo gerbėjams du atlikėjai pasiūlys dar naujesnių, dar spalvingesnių, dar labiau netikėtų skambesių. Atlikėjai žadą prabangų ir karališką pasirodymą, kuriame muzikos magija neturi jokių ribų.

Karališką vakaro nuotaiką palaikys:
Arina Borunova – vokalas
Martynas Kuliavas – gitara
Rolandas Kažimėkas – klavišiniai
Artūras Juršė – mušamieji (perkusija)

Koncertai vyks:

Balandžio 14 d. 19 val. Kaune, „Renginių Oazėje“ (Baltų pr. 16)

Balandžio 15 d. 19 val. Vilniuje, „Legendos klube“ (Kalvarijų g. 85)

Bilietus platina Bilietai.LT http://www.bilietai.lt/event/29789
Renginio organizatoriai kviečia nepraleisti išskirtinio pasirodymo ir pasirūpinti bilietais iš anksto.

Dėl daugiau informacijos prašome susisiekite marketing@arslibera.eu, 860557881