„SMUIKO IR GITAROS AMŽIŲ DVIKOVA“ ZBIGNEV LEVICKI IR AURELIJUS GLOBYS I Birželio 8 d. VILNIUS

Projektai: Įvykę

Birželio 8 d. 19 val.  VILNIUJE, Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniaus g. 30

Lietuvos miestų scenos ruošiasi muzikinei kovai – grįžta „Smuiko ir gitaros amžių dvikova“

Jei manote, kad viduramžiais kilusią tradiciją iškviesti priešininką į dvikovą galime stebėti tik istorinėse kino juostose – klystate. Kartu su pavasariška energija į Lietuvą sugrįžta ir abejingų nepaliekanti muzikinė kova – „Smuiko ir gitaros amžių dvikova“. Klausytojų taip lauktame pasirodyme šiemet kaip niekad bus gausu emocijų, aistrų, meistriško skambesio, energingo ritmo ir, žinoma, juoko. Jau kovo mėnesį muzikantų dvikova apkeliaus dar daugiau Lietuvos miestų!

Prodiusavimo kompanijos „Ars Libera International“ klausytojams paruoštoje dvikovoje tradiciškai susirungs du virtuozai ir seni bičiuliai. Riteriškoji dvasia vis dar gyva, tik šiandienos ginklai – muzikos instrumentai, o iššūkį scenoje susigrumti priėmę riteriai – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pirmasis smuikas Zbignev Levicki ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys.

„Žodis dvikova dabartiniais laikais visada skamba intriguojančiai, atrodo, kad technologijų ir demokratijos amžiuje tai nerealus dalykas ir staiga netikėtai galima tai pamatyti ir išgirsti. Tik ginklai – smuikas ir gitara – tokie malonus sielai ir emocingi, romantiški. Idėja gimė patiems muzikantams – smuikininkui Zbignevui Levickiui ir gitaristui Aurelijui Globiui, dviem profesionalams, kurie jau daug metų scenoje ir ieško naujų išraiškos formų. Kaip matome iš auditorijos reakcijos – eksperimentas pavyko“, – istorijos užuomazgas atskleidžia „Ars Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

Ir iš tiesų, ne pirmus metus scenoje pasirodantys priešininkai kasmet sulaukia ne tik gausių aplodismentų, meilių kritikų pagyrimų, bet ir sausakimšų salių, o bilietų į dvikovą klausytojai ima ieškoti gerokai ankščiau nei paskelbiamos koncertų datos.

Kas lemia tokią sėkmę? Pasak G.Kamsiuko, daugiausiai energijos žiūrovams suteikia nuoširdūs ir atviri muzikantai ant scenos: „Visada įdomu klausytis ir stebėti šiuos du puikius instrumentus scenoje skambančius kartu. Nepaisant to, kad labai skiriasi jų grojimo technika, tembrai, išgaunamo garso stiprumas, scenoje jie puikiai papildo vienas kitą, tarsi susilieja į vieną mažą orkestrą, kuris tiesiog užburia auditoriją. Mūsų, organizatorių tikslas – renginio metu emociškai „sujungti“ atlikėjus ir publika į bendrą visumą. Kai tai pavyksta, jausmas būna nerealus, visi lieka laimingi ir pakylėti. Todėl mes visuomet su atlikėjais ilgai ir kruopščiai deriname koncertines programas ir ieškome optimalaus santykio. Dažniausiai tai pavyksta sėkmingai įgyvendinti.“

Turbūt ir Jums jau smalsu sužinoti, kas nugalės šį kartą – rokas ar klasika? Mocartas ar Stingas? Kieno stygos šį kartą atlaikys tvirčiau ir pelnys ne tik žiūrovų simpatijas, bet ir pergalės laurus? Pažadam, bus ne tik skambesio, bet ir intrigos, energijos, o svarbiausia – begalinės meilės savo mūzai. Nepraleiskite šanso tapti šios meistrų dvikovos liudininkais ir savo palaikymu bei aplodismentais nulemti kovos baigtį.

Bilietus kviečiame įsigyti BILIETAI LT  http://www.bilietai.lt/event/29619

Taipogi bilietus galite įsigyti valandą prieš koncertą kasoje, renginio vietoje. Tačiau šis koncertas dažnai būna išparduotas, organizatoriai negarantuoja, kad bus bilietų prieš koncertą. Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis marketing@arslibera.eu arba +370 60557881

Artėjant renginiui bilietai brangs.