Amber Quartet I Jau greitai

Projektai: Artėjantys

Ar girdėjote kaip skamba gintaras? Tai kas rudenį įvyks Lietuvos kultūros padangėje daug kam gali būti visiškai netikėta!

„Amber Quartet“ – vienintelis visame pasaulyje pripažintų Lietuvos virtuozų kvartetas, grojantis  išskirtiniais styginiais instrumentais pagamintais iš tikro gintaro. Į „Amber Quartet“ susibūrė žinomi profesionalai, smuiko virtuozai Vytautas Mikeliūnas ir Tadas Dešukas, altininkas Tomas Petrikis bei violončelininkė Onutė Švabauskaitė.

Koncertų metu keturi profesionalūs muzikantai išlaisvins ir privers suskambėti milijonų metų gamtos stebuklą – gintarą ir styginiai instrumentai prabils visiškai naujais ir netikėtais tembrais. Šiuos nuostabius instrumentus, kuriuos drąsiai galima pavadinti pasauliniu meno šedevru, pagamino žinomas Lietuvos gintaro juvelyras ir dizaineris Šarūnas Davainis. Visi šie gintariniai instrumentai turi Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės autorinių teisių pažymėjimus ir yra unikalūs savo techniniu išpildymu ir skambesiu.

Artėjantys koncertai žada muzikos gerbėjams ir gurmanams nepamirštamą kelionę po gintaro ir muzikos pasaulį,  netikėtas improvizacijas, specialiai gintariniams instrumentams pritaikytas kūrinių aranžuotes ir nuotaikingų muzikos garsų paletę. Koncertinėje programoje skambės J. S. Bach, A. Vivaldi, Chick Corea, Joe Zavinula, Richard Galliano, George Gershwin ir kt. garsių pasaulio kompozitorių kūriniai, aranžuoti gintariniams instrumentams.