Aleksandr Isakov „Mėnesienos sonata“ Rugsėjo 12 d.

Projektai: Įvykę

Norėtume nudžiuginti visus magiškosios, ypatingai aukšto atlikimo meistriškumo  reikalaujančios muzikos gerbėjus – nepaisant visų dabartinių išbandymų renginių veikloje, rugsėjo 12-ąją, jaukiausioje kamerinėje Vilniaus senamiesčio salėje „White Piano Hall“ (Kėdainių g. 8), įvyks solinis, išskirtinis vieno įdomiausių vargonų meistrų, pasaulinio garso pianisto – Aleksandro Isakovo – koncertas!

Maestro koncertai suplanuoti metams į priekį, geriausios koncertinės salės ir iškiliausi soborai nuolat varžosi dėl garbės pakviesti koncertuot Aleksandrą Isakovą!

Visame pasaulyje garsi australų roko grupė АC/DC pusantrų metų laukė galimybės pasirodyti scenoje kartu su Aleksandru Isakovu. Tai vis dėlto įvyko 2020 metų kovą, viename iš Sidnėjaus soborų organizuotame koncerte! Kartu su maestro žymi grupė atliko M. Musorgskio kūrinį „Parodos paveikslėliai“ ir keletą savo dainų, papuoštų nuostabaus vargonų skambėjimo!

Beieškodamas gyvenimo harmonijos, savo įkvėpimo šaltiniu maestro Aleksandras Isakovas, kaip vieną iš savo gyvenamųjų vietų, pasirinko Lietuvą, kurią jis laiko vieną nuostabiausių mūsų planetos puošmenų!

Genialusis muzikantas yra dar ir nepakartojamas, vienas iš nedaugelio senovinių vargonų restauravimo meistras! Ir, išreikšdamas savo susižavėjimą Lietuva, jis restauravo didelį skaičių vargonų Lietuvos miestuose ir miesteliuose! Už tą didžiulį indėlį 1999 metais, tuometinis Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus būdamas sužavėtas maestro sielos kilnumu, nesavanaudiškumu bei didžiuoju talentu, išimties tvarka suteikė Aleksandrui Isakovui Lietuvos pilietybę!

Dabar Aleksandras Isakovas yra slaptoje vietoje, netoli nuo Vilniaus, moterų vienuolyne. Jis ruošiasi žymiajam klasikinės muzikos koncertui, kuris, kaip minėjome, įvyks rugsėjo 12-ąją. Tai atsitiks vieną saulėtą ir visiems iš tiesų laimingą šeštadienį, 18 val., Vilniaus White Piano Hall salėje! Šiuo metu pas artistą gali patekti tik pats Lietuvos Prezidentas, vienuolyno, kuriame jis šiuo metu yra, abatė ir kelios jo gerbėjos, kurių buvimas yra būtinas žymaus atlikėjo kūrybiniam tonusui palaikyti!

Koncertinėje programoje skambės J. S. Bacho Fuga,  tris stulbinančio grožio sonatos: Liudviko Van Bethoveno „Mėnesienos sonata“, 62-oji J.Haidno sonata ir F. Šopeno sonata Nr. 3 (tai yra paskutinis šio iškylaus praeities kompozitoriaus ir pianisto kūrinys)!

Rugsėjo 12 d. 18 val. White Piano Hall.

Bilietai parduodami  visose Bilietai.lt kasose!