MOVO: pirmasis singlas iš negyvenamo namo

os prieš pusmetį su trenksmu į alternatyviąją sceną įžengusi, jaunų muzikantų konkurse „Garažas“ laimėjusi II-ąją vietą bei pelniusi specialų konkurso rėmėjų prizą, grupė MOVO jau pristato debiutinio albumo singlą – žinomiausią savo kūrinį „Ką jie tau padarė?“.
Tai daina, kuri bus įžanga į švaraus, išieškoto ir ypač gyvo garso albumą,kurio įrašymo darbai vyko specialiai tam parengtame negyvenamame name, siekiant pagauti roko muzikos polėkį ir skambesį erdvėse.
„Galiu pasidžiaugti, kad tai tikrai įspūdingas rezultatas, kuris turėtų optimistiškai nuteikti visus laukiančius mūsų albumo. Labai ilgai ieškojome geriausių skambesių, ilgai rinkomės geriausią iš visų galimų „suvedimų“, todėl rezultatas pateisina lūkesčius“, – džiaugėsi MOVO vokalistas Linas Kubekas.
„Ką jie tau padarė?“ yra ir pirmasis alternatyvaus bliuzroko kolektyvo MOVO kūrinys. „Galbūt daug kas pirmą kartą klausydami šią dainą ne iš karto supranta, kad ji yra apie nukirstą medį – apie „vos tik gimusį ir jau ant samanų“, – išduoda grupės būgnininkas Mantas Tamulionis. „Kartą važiuodamas pro mišką pamačiau sumestą krūvą nukirstų medžių ir pagalvojau: „Žmonės, ką tie medžiai jums padarė?“. Tiesa, muzika gimė kiek anksčiau ir iš pradžių kūrinys vadinosi tiesiog regiu, tačiau negyvi medžiai pametėjo idėją“, – pasakoja Mantas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/veidai/muzika/movo-pirmasis-singlas-is-negyvenamo-namo.d?id=60697333