Į Lietuvos scenas sugrįžta projektas „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“ I alfa.lt

Kas geriau sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ organizuojamame koncerte „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – smuiko virtuozas Zbignievas Levickis ir jausmingo balso dainininkė Vaida Genytė. Šis koncertas rengiamas specialiu meno gerbėjų pageidavimu, kurie buvo sužavėti ir emociškai užburti po praėjusiais metais įvykusio ypatingai sėkmingo koncertinio turo.

Paklausti kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti tokią įntriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą bei scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno mylėtojų. Todėl šis koncertas tai žymių menininkų noro atskleisti scenoje balso ir smuiko meilę bei savo nuoširdumo ištikimai publikai išraiška, kuri bus nuolat jaučiama koncerto metu.

Daugiau skaitykite: http://www.alfa.lt/straipsnis/50174693/i-lietuvos-scenas-sugrizta-projektas-auksines-klasikos-ir-miuziklu-dainos