Gitaros meistras M.Kuliavas: niekada nemėgau konkurencijos ant scenos I 15min.lt

Jau liepos 8-13 dienomis klausytojų pamėgtas gitaros virtuozas Martynas Kuliavas į Lietuvos scenas lips kartu su iš JAV atkeliausiančiu violončelininku Ianu Maksinu.
Koncertus organizuojančios prodiusavimo kompanijos ARTS Libera International kvietimu, Ianas Maksinas į Lietuvą šiemet sugrįžta jau antrą kartą. Apie tai, kokį naują savo kūrybos veidą atskleis muzikantai ir kaip pavyksta ruoštis koncertams per atstumą, M. Kuliavas sutiko papasakoti mūsų skaitytojams.
– Martynai, neseniai pristatėte publikai įspūdingą projektą „Netikėti prisilietimai“, kurio metu koncertuose klausytojams perteikėte lietuviškas sutartines naujai. Kaip jis pavyko ir ar publika priėmė naują sutartinių įvaizdį?
– Man atrodo, ir ne tik man, kad sutartinių projektas „Netikėti prisilietimai pavyko puikiai. Buvo daug gerų atsiliepimų, gerų įspūdžių. Jaučiau, kad klausytojui jis buvo tikrai šiek tiek netikėtas. Po kiekvieno koncerto prieidavo žmonės ir dėkodavo už tai, ką darom, dalindavosi savo įspūdžiais. dėkodavo už tai, kad sutartines pristatom didesnėse erdvėse.
– Kodėl tada pasirinkote būtent sutartines, žanrą, kuris, regis, scenoje su gitaristais ir kitais instrumentų muzikantais retai kada atliekamas koncertuose?
– Sutartinės mane jau žavi nuo kokios trečios klasės. Tuo metu lankiau B. Dvariono muzikos mokyklą ir solfedžio metu mes keliais balsais dainuodavom sutartines. Man jau tada atrodė, kad tai yra labai gražu, įdomu ir labai stipru.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujiena/renginiai/gitaros-meistras-m-kuliavas-niekada-nemegau-konkurencijos-ant-scenos-29-818286