Gitaristo Martyno Kuliavo ir violončelininko Ian Maksin duetas užbūrė klausytojus I mieste.lt

Magija, charizma ir neišblaškoma gera energija tvyrojo liepos 8 d. Palangos kultūros centre „Ramybė“, kur pirmą kartą Lietuvos scenoje susitiko gitaros meistras Martynas Kuliavas ir violončelininkas iš JAV Ian Maksin. Netikėtas duetas pateikė patį spalvingiausią muzikinį kokteilį, kurio atsisakyti negalėjo nei vienas pilnutėlėje salėje atsidūręs klausytojas. Muzikantai kviečia ir kitus muzikos gurmanus gyventojus nepraleisti progos liepos 12 d. Vilniuje ir 13 d. Kaune apsilankyti kvapą gniaužiančiuose koncertuose.

Prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International” kvietimu į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų  vėl atvyksta pasaulinio garso violončelės virtuozas ir kompozitorius Ian Maksin yra puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt. Ian Maksin tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozu Martynu Kuliavu paskleis magišką energiją net trijų Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Pasak paties maestro, galimybė muzikuoti vienoje scenoje su M. Kuliavu, jam yra naujas iššūkis ir didelis malonumas.

Daugiau skaitykite: http://mieste.lt/kas-kur-kada/b30x4h-gitaristo-martyno-kuliavo-ir-violoncelininko-ian-maksin-duetas-uzbure-klausytojus