Domo Emigrantes
Italija

Ekspresyvios dainos ir melodijos paliečia mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum
sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje
levandų kvapo, vyno bei romantikos.

Amber Quartet
Lietuva

Ar girdėjote kaip skamba gintaras? „Amber quartet“ – neseniai susibūręs unikalus Lietuvos gintarinių styginių kvartetas. Tai vienintelis pasaulyje kolektyvas, griežiantis specialiai jiems pagamintais gintariniais instrumentais.

Video link
Tango Argentino
Argentina/Lietuva

Sielas ir kūnus kaitinantys pasirodymai su pripažintais tango virtuozais iš Argentinos. Skambės aistringos dainos ir melodijos, o scenoje pasklis magiškas šokis.

Clotilde Solange
Prancūzija

Žavi ir jausminga prancūzė Clotilde Solange pristato unikalią muzikinę kelionę „Midnight
in Paris“. Ryškiausius prancūziškos muzikos laikotarpius atspindinti visame pasaulyje
garsių dainų programa, nukels klausytoją į romantišką pavasarį Paryžiuje.

Video linkVideo linkFacebook page
Auksinės klasikos ir miuziklų dainos

Jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, kurią atlieka aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis.

Lithuanian trombone project & Loreta Sungailienė

Programoje skamba originalios Vytauto Pilibavičiaus kompozicijos ir jo bei Jievaro Jasinskio aranžuotos lietuvių liaudies – kalendorinės, darbo, šeimos, karo – dainos iš įvairių Lietuvos regionų.

Michael Levy
JK

Antikinės lyros kompozitorius ir atlikėjas, siekiantis įgyvendinti įkvėpiantį projektą „Lyre 2.0 Project“, siekiantį sugražinti nuostabiųjų lyrų garsus iš antikos į šiuos laikus.

Baltasis Kiras

Baltasis Kiras save pristato kaip grupę, grojančią rokenrolo muziką, persmelktą lietuvių
liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio

Vilnius Guitar Trio

Tai išskirtinė meninė programa kurioje pristatomos plačios gitaros galimybės. Suvieniję savo meistriškumą, jėgas ir kūrybinį polėkį geriausiose scenose koncertuoja trys pripažinti gitaros virtuozai: Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinksas ir Andžej Zujevič

Jazz Brothers

Fusion stilių primenanti muzika – tai kvinteto „Jazz Brothers“ arkliukas, nepaliekantis abejingų klausytojų. Tai  lengvas, pagavus, labai azartiškas ir temperamentingas, todėl labai mėgstamas klausytojų ir ilgam paliekantis širdyje romantišką nuotaiką muzikavimas. Kvintetą 2001 m. subūrė žymus gitaristas ir kompozitorius Artūras Chalikovas.

Ian Maksin
JAV

Čikagoje gyvenantis kompozitorius ir violončelininkas Ian Maksin jau yra pelnęs tarptautinį pripažinimą dėl savo unikalaus stiliaus ir sugebėjimo violončelę išnaudoti visapusiškai. Be to, kad jis yra puikus klasikos atlikėjas, Ian‘as puikiai išmano ir kitus muzikos stilius: jazzą, bliuzą, flamenco, roką, R&B, taip pat maišo juos tarpusavyje taip suteikdamas atlikimui naujų spalvų.

Vincenzo Cipriani
Italija

Italų pianistas, kompozitorius, vargonininkas, aranžuotojas ir mokytojas „E.R. Dune“ muzikos konservatorijoje Materoje (Italija). Jis yra projekto „Ensemble Eclectic Inside“ (styginių orkestras, fortepijonas, vokalistas, saksofonas ir ritmo skyrius) įkūrėjas ir direktorius.

Netikėtos meilės istorijos

Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A. Vivaldžio, C. Orfo, A. Piacolos, M.Ravelio, A. L. Vėberio, A. Mocarto, I. Kalmano, I. Mončio, E. Morikonio, A. Bočelio ir kt. auksinės dainos ir melodijos suskambėsiančios naujai ir netikėtai. Atlikėjai: jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis. Kartu su jais koncerte pasirodys vienas žymiausių gitaristų Alex Ten ir puikių muzikantų komanda - „Vilniaus senamiesčio kvartetas“ ir perkusijos meistras Viktoras Krasauskas.

Netikėti prisilietimai

Pelnytai vienu geriausių muzikantų Lietuvoje tituluojamas Martynas Kuliavas, sukūręs daugybę dainų Lietuvos muzikos įžymybėms – M. Mikutavičiui, Arinai, G. Paškevičiui, J. Miščiukaitei, I. Starošaitei, Ž. Žvaguliui bei kitiems, subūrė profesionalią muzikantų komandą, su tikslu pristatyti unikalų požiūrį į Lietuvos nacionalinį turtą – sutartines.

Trio Boceto Andaluz

Unikalus ir profesionalus ansamblis pristato magiškojo ispanų liaudies meno ir aistringojo flamenko sintezę. Kerinti
ispaniška gitara, ugningas šokis ir užvedantis kastanječių skambesys susipina į audringą ir emocingą garsų paletę, kuri paliečia žiūrovų širdis ir perkelia mus į saulėtosios Pietų Ispanijos gatves kur verda gyvenimas ir daug emocijų.

Karina German

Karina German - tarptautinių konkursų laureatė, unikalaus balso ekspresyvi dainininkė, išsiskirianti iš kitų atlikėjų savo etnines prigimties sąlygojamu muzikiniu interpretavimu. Šiemet Karina tapo tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų
meninės raiškos konkurso – festivalio „Muzikos talentų lyga“ Grand Prix laimėtoja. Atlikėjos repertuare su grupe - žymiausių pasaulio ir Lietuvos atlikėjų dainos bei originalios kompozicijos.

Gantriis-Zimmermann gitarų duetas
Danija

Volkmar Zimmerman ir Kristian Gantriis jau kartu grojus daugelį metų Corona Gitaros Kvartete. Koncertuodami šiame kvartete, jie sukūrė visiškai naują repertuarą, skirtą gitaros kvartetams, taip gaudami tvirtą reputaciją ir pripažinimą ne tik klasikinės muzikos scenoje, bet ir bendrose muzikos platybėse.

Martyno Kuliavo ir Alex Ten gitarų duetas

Šie du muzikantai – tokie panašūs atlikimo virtuoziškumu, bet kiekvienas turintis savitą atlikimo manierą, puikiai dera duete. Jų skirtingumas, atskleidžiamas muzikinėje bendrystėje priverčia klausytoją patikėti ne tik jų nepaprastu gebėjimu groti drauge, bet ir atveria tikrą vyrišką, autentišką muzikinio skonio ryšį. Grodami drauge abu muzikantai gali sau leisti nevaržomai improvizuoti, šmaikštauti ir vienas kitą nustebinti.

O Sole Mio
Gražiausios itališkos melodijos

Šio koncerto metu pasirodo aukščiausios klasės profesionalai, o scenoje skamba gražiausios meilės dainos iš Italijos ir viso pasaulio. Trys charizmatiški muzikantai – Italijos kompozitorius ir pianistas Vincenzo Cipriani, unikalaus balso dainininkė Vaida
Genytė ir romantiškasis tenoras Tomas Pavilionis susitinka kartu didžiojoje scenoje uždegti mūsų širdis pozityvumui.

Banda Nella Nebbia
Lenkija / Lietuva
NDIOBA
Senegal / Finland
Šventinis Danilos vienuolyno choras
Maskva
GONSOFUS
Slovakija / Rusija / Vengrija