APIE MUS

„Arts Libera International“ – patikima ir veržli prodiuserinė kompanija orientuota į maksimalų rezultatą. Mūsų komandoje – profesionalūs, kūrybiški ir motyvuoti kultūros, meno, edukacinių ir socialinių projektų vadybininkai, verslo renginių organizatoriai, sukaupę didelę tarptautinių renginių organizavimo patirtį. Visa komanda aktyviai dirba su įvairių tarptautinių projektų įgyvendinimu Lietuvoje ir užsienyje.

Mes turime atstovybes Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Italijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Lenkijoje, Izraelyje, Vokietijoje, Rusijoje, Australijoje, Skandinavijos ir Baltijos šalyse.

KULTŪROS IR MENO PROJEKTŲ PRODIUSAVIMAS

Tarptautinių festivalių, kultūros dienų ir įvairių žanrų bei stilių meno projektų prodiusavimas užima pagrindinę vietą mūsų kompanijos veikloje. Dauguma mūsų projektų yra kasmetiniai ir tęstiniai, bei vykdomi tarptautiniu mastu.

Mūsų renginiai pasižymi išskirtine menine verte bei kokybe, nes bendradarbiaujame su įvairiausių žanrų ir stilių atlikėjais iš viso pasaulio. Savo projektais skatiname tarptautinius menininkų mainus, pristatydami unikalius ir profesionalius atlikėjus prisidedame prie kultūrinės visuomenės ugdymo. Organizuodami renginius siekiame didinti kultūros prieinamumą visoms socialinėms grupėms, pristatyti išskirtines programas bei lavinti visuomenės meninį skonį.

ATLIKĖJŲ VADYBA

Mūsų veikloje ypatingą vietą užima talentingų ir kūrybiškų Lietuvos bei užsienio atlikėjų vadyba. Mes aktyviai bendradarbiaujame su profesionaliais įvairių žanrų ir stilių atlikėjais visame pasaulyje, padedame jiems gyvai susitikti su publika bei pilnai atskleisti savo kūrybinį potencialą. Organizuojame jų koncertus, sudarome galimybes pasirodyti tarptautiniuose festivaliuose, rūpinamės jų žinomumu ir visapusišku tobulėjimu.

VERSLO RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Bendradarbiaudami su žinomais Lietuvos ir užsienio atlikėjais galime sukurti intriguojantį ir šiuolaikišką, aukštos meninės vertės renginį, kuris sudomins net ir reikliausią užsakovą. Turime itin didelę atlikėjų duomenų bazę, tad Jūsų išskirtiniam renginiui galime pasiūlyti tokius atlikėjus, kokių pageidausite. Dirbame su daugeliu Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų unikalių erdvių, tinkančių koncertams, konferencijoms, susitikimams, tad Jūsų renginį suorganizuosime tinkamiausioje bei Jūsų poreikiams artimiausioje atmosferoje. Taip pat, pasirūpiname visa renginiui reikalinga įranga – įgarsinimu, apšvietimu, projektoriais, vedėjais, kas renginius padaro kokybiškais ir įsimintinais. Be to, mes parengiame renginių programas, kurias laiku ir tiksliai suderiname su mūsų klientais, atsižvelgdami į jų išskirtinius poreikius ir norus, todėl renginiai vyksta užtikrintai ir pagal planą.